Monir Furniture me një eksperiencë 10 vjecare ne fushen e arredimit.

MONIR FURNITURE vjen ne ndihme me zbatimin e projekteve te mobilimit per apartamente, vila, duplekse, lokale, restorante, hotele, shkolla, zyra, institucione etj.

Ne saje te teknologjise se fundit qe eshte e pajisur fabrika ofrojme prodhim & montim kuzhina gatimi, dhoma gjumi per femije dhe cifte (krevate dopio & tek, komo, komodina, dollape & gardeorba), divane, kende, kolltuqe, poltrona, pasqyra, dyer te brendshme (druri, mdf, me lyerje), veshje murale, mobilje salloni (Kredenca, mobilje tv, kristaliere, tavolina ngrenie, karrige, mobilje vere), mobilje tualeti, mobilje korridori etj. Monir Furniture ju ofron cilësi te lartë te produkteve, standard dhe vlera estetike.

Cilesi dhe cmime ekonomike!

 Celesi i suksesit te Monir Furniture eshte dhe standarti i lendes se pare dhe aksesoreve te cilet importohen firmat me prestigjioze në botë. Vizioni yne eshte te shtojme kapacitetet e prodhimit dhe te ofrojme mbulim sa me gjere brenda dhe jashte territorit te Shqiperise.

Vitet e fundit kompania jone ndihet krenare me nenshkrimin e kontratave te eskportit jashte vendit si ne Europe dhe Amerike. Ju ftojmë të vizitoni showroomin tonë për të marrë një informacion më të plotë per produktet e Monir Furniture. Ju mirëpresim!