Projektet më të fundit

Projektim

Prodhim

Transport

Montim

Mobilim apartamente & vila.

Eksperience 10 vjecare ne industrine e drurit

Kuzhina gatimi

Dhoma gjumi matrimoniale dhe per femije

Mobilje per dhoma ndenje dhe korridor

Mobilje per tualet

Punimet tona

Mobilim Bare, Restorante, Hotele

Eksperience 10 vjecare ne industrine e drurit

Tavolina dhe Karrige

Kolltuqe, Divane, Poltrona

Banake

Tavane & Veshje murale

Punimet tona

Mobilim zyra & biznese

Eksperience 10 vjecare ne industrine e drurit

Tavolina pune dhe Karrige

Kolltuqe, Divane, Poltrona

Recepsion

Rafte

Punimet tona

Punimet me te fundit

Kliko ketu